Özel Tuzla Gisbir Hastanesi, Check-Up Hizmetleri
+902165814200 International Patiens
CHECK-UP

Check-Up Nedir? 

Check-up, alanında uzman hekimler tarafından yapılan muayeneler, laboratuvar testleri ve radyolojik görüntüleme işlemlerin kişinin mevcut sağlık durumunun yaş, kalıtsal yapı, çevresel faktörler yaşam ve beslenme şekli gibi durumlarında dikkate alınarak detaylı bir şekilde ortaya konulmasıdır.

Hastanemizde, yaş ve cinsiyete göre oluşturulmuş, olası hastalık ve risklerin tanı ve tedavisi için kişiye özel Check-up programları uygulanmaktadır.

 

Neden Check-Up Yapılmalıdır? 

Check-up herhangi bir şikayeti olsun ya da olmasın her yaştan kişiye hastalıkların önlenmesi veya var olan rahatsızlıkların erken dönemde tanı alması ve tedavi edilmesi amacıyla düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Check-Up Nezaman Yaptırılmalıdır?

Check-up herhangi bir şikayeti olsun ya da olmasın her yaştan kişiye yılda en az 1 kere yapılması önerilir. Düzenli check-up programları ile kişi sağlığını koruyabileceği gibi hastalıklar erken teşhis edilebilmekte ve tedavi başarısı büyük oranda yükselmektedir.


Hangi Check-Up Programını Yaptırmalısınız?

Check –up programları mutlaka kişinin hastalıklar ile ilgili risk durumu göz önünde bulundurularak seçilmelidir.

Check-up programınızı seçerken yaş, cinsiyet, genetik özellikler, yaşam şekli, beslenme alışkanlıkları, kronik hastalıklar ve varsa şikayetler program seçiminde önemlidir.

 

Doğru programı seçerken Gisbir Hastanesi Check-up Merkezlerinden de destek alabilirsiniz!

KAPSAMLI CHECK-UP PAKETİ GENEL CHECK-UP PAKETİ MİNİ CHECK-UP PAKETİ ÇOCUK CHECK-UP PAKETİ
BİLGİ ve REZERVASYON

* Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.

resim
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
2022 © copyright tbn web